KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12297699
nr 1229 7699
Birger Hansson-Böe
(1900-1986), Sverige
Oljemålning, Landskap, "Vårdag". Signerad. Olja på duk, 27x39 cm
Utrop:
500 kr
måndag 21 januari 2019
kl 18:36:41
Birger Hansson-Böe
Läs mer om Birger Hansson-Böe